Właściwy sposób rozwijania biznesu MLM

Opublikowane przez Michał Kidziński w dniu

Zanim przejdziemy do samego tematu rozwijania biznesu MLM, warto jest ustalić coś bardzo ważnego…

Niezależnie od tego czym chcemy się zajmować i co konkretnie robić w życiu, zawsze na początku jest najtrudniej, ponieważ nie wiemy jak tę nową czynność wykonywać. 

A skoro tak, to robimy wszystko „po swojemu”, popełniając przy tym wiele błędów i ponosząc porażki.

Biznes w marketingu sieciowym nie jest więc tutaj żadnym wyjątkiem. 

Zawsze jednak łatwiej jest opanować cokolwiek, kiedy mamy okazję uczyć się od praktyków czyli ludzi, którzy wiedzą jak coś robić i są gotowi podzielić się tym z nami.

W ten sposób dowiadujemy się o właściwym sposobie działania i od nas wtedy zależy, czy zechcemy ten sposób wykorzystywać, czy nie.

Branża marketingu sieciowego pełna jest ekspertów, którzy odnieśli w niej ogromne sukcesy i to właśnie niewielką częścią tego czego sam nauczyłem się od jednego z nich, możesz dowiedzieć się w poniższym video.

Właściwy sposób rozwijania biznesu MLM

[Powyższe nagranie jest „wycinkiem” z prezentacji na temat przedsięwzięcia w marketingu sieciowym, w którym to Ty wybierasz produkt, z którego chcesz korzystać ale za uczestnictwo w którym nie Ty płacisz pieniądze. Całą prezentację możesz zobaczyć po podaniu swojego adresu e-mail tutaj.]

Pozwól, że powtórzę raz jeszcze to co w moich oczach i na podstawie tego czego sam się nauczyłem, jest bardzo ważne w przypadku właściwego sposobu budowania biznesu MLM:

#1. Musisz mieć wielkie marzenie 

#2. Musisz oprzeć swój sukces na sukcesie współpracujących z Tobą ludzi

#3. Współpracę opierasz zawsze na uczciwych i etycznych zasadach

Dexter_YagerTak jak wspomniałem, w moim przypadku człowiekiem, od którego najwięcej nauczyłem się w kwestii rozwijania biznesu MLM, był Dexter Yager, od którego – jeśli naturalnie zechcesz – także możesz się uczyć.

Najprostszym ku temu sposobem są naturalnie książki. Oto te, których autorem jest właśnie Dexter Yager:

Podręcznik Biznesu. Jak zbudować twoją firmę Amway i odnieść sukces

Pasja dążenia. Sukces kryje się w podróży

Wszystkiego, co wiem będąc na szczycie, nauczyłem się na dole

To czy zdecydujesz się nauczyć właściwego sposobu działania w biznesie MLM od Dextera Yagera czy od innego eksperta, jest naturalnie całkowicie Twoją decyzją.

Kluczem jest przede wszystkim chcieć nauczyć się tego co właściwe a później zastosować to w praktyce, bo – co nie jest żadną tajemnicą – większość osób w marketingu sieciowy, które nie mają wyników, używa metody własnej a mniejszość, która te wyniki ma – wykorzystuje metodę właściwą. 

Inne wpisy na temat MLM

Na tym blogu temat marketingu sieciowego zostawał już podejmowany niejednokrotnie. Oto linki do artykułów, które w tym temacie powstały:

Co o tym myślisz? Uważasz ten wpis za wartościowy i pomocny? Zostaw swoją opinię w komentarzach i podziel się tym wpisem z innymi, jeśli naturalnie uznasz, że warto jest to zrobić.

miroslaw_kidzinski
Oczekuj NAJLEPSZEGO,
Mirosław Kidziński

P.S. Kliknij Tutaj I Zobacz Jak Możesz Rozwijać Biznes MLM W Oparciu O Taki Produkt, Na Którym Zależy Tobie I W Którym Za Uczestnictwo Nie Płacisz Ty


1 Komentarz

6 wskazówek, które pomogą Ci rozwijać Twój biznes MLM | MLMy.pl · Wrzesień 22, 2016 o 1:11 pm

[…] Właściwy sposób rozwijania biznesu MLM […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *