najlepsza-inwestycja

Kiedy wypowiadamy lub słyszymy od kogoś słowo „inwestycja”, często myślimy o:

– nieruchomościach
– giełdzie
– metalach szlachetnych
– produktach takich jak ropa czy gaz
– biznesach

Nie ulega również wątpliwości, że nie da się jednoznacznie powiedzieć, która z tych dziedzin jest najlepsza, prawda?

Zwolennicy inwestowania w nieruchomości przedstawią mnóstwo informacji, świadczących o tym, że to właśnie inwestowanie w nieruchomości jest najlepsze.

To samo mogą zrobić ludzie zajmujący się inwestowaniem na giełdzie czy ci, którzy inwestują w złoto lub srebro albo w biznesy.

Kto więc ma rację? Jaka inwestycja jest tą najlepszą?

Jest takie powiedzenie, żeby aby najbardziej skorzystać z okazji…

…trzeba być w właściwym miejscu i w właściwym czasie.

Jest to prawda, jednak brakuje tutaj jeszcze czegoś. Czegoś, co związane jest właśnie z najlepszą inwestycją, o czym możesz przekonać się w poniższym video…

Najlepsza Inwestycja

Kontynuując więc bycie w odpowiednim miejscu i czasie dobrze jest zrozumieć, że…

Trzeba być WŁAŚCIWĄ osobą, we WŁAŚCIWYM miejscu i we WŁAŚCIWYM czasie.

Jest tak dlatego, że nie będąc właściwą osobą, możemy nawet nie zauważyć właściwego miejsca i czasu, ponieważ z powodu braku odpowiedniej informacji oraz doświadczenia nasz umysł pominie to co może nam pomóc w realizacji dowolnego celu.

W video podałem przykład wzięcia udziału w rajdzie, gdzie do dyspozycji mamy najlepszy pojazd, który ma najlepsze parametry i osiągi, i że bez odpowiedniego przygotowania i doświadczenia nie jesteśmy w stanie „wycisnąć” z niego maksimum możliwości.

Innym przykładem może być każda inna dziedzina, jak wspomniane powyżej nieruchomości, metale szlachetne, produkty czy biznesy.

Mówiąc inaczej, okazje na to, żeby wpłynąć pozytywnie na nasze życie istnieją wszędzie ale jeśli nie jesteśmy odpowiednio przygotowani, nie zauważymy ich a jeśli nawet je zauważymy, nie będziemy ich w stanie wykorzystać.

Niezależnie więc od tego w co chcesz inwestować swoje środki, miej na uwadze, że w pierwszej kolejności to od Ciebie, Twojego nastawienia oraz podświadomych przekonań zależą Twoje wyniki.

(Na sam temat podświadomych przekonań oraz ich wpływu na wszystko w naszym życiu możesz dowiedzieć się tutaj).

Co o tym myślisz? Czy te informacje są dla Ciebie wartościowe i pomocne? Zostaw swoją opinię w komentarzach i podziel się tym postem z innymi, JEŚLI uznasz, że ma to sens.

 


Michał Kidziński

P.S. Jeśli chodzi o inwestowanie pieniędzy, to najprostszym chyba ku temu sposobem jest robienie tego, kiedy je wydajemy. Kliknij tutaj i sprawdź jak to jest możliwe.